Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Komitet burmistrza Nałęczowa musi przeprosić za nieprawdę

Utworzony przez no pasaran, 27 listopada 2014 r. o 10:13 Powrót do artykułu
MAZIERSKI  TO KŁAMCA I DOBRY ZWODZICIEL I DLATEGO CIEMNOTA ZA NIM IDZIE I TO POWINIEN ON ODPOWIADAĆ W SĄDZIE ZA TE POMOWIENIA I OSZCVZERSTWA KTÓRE JEGO KOMITET ROZSIEWAL 4 LATA TEMU I DZIĘKI KTÓREMU LUDZIE BYLI CIĄGANI DO CBA WSTRĘTNY OBLEŚNY TYP Z NIEPRZYJEMNĄ FALSZYWĄ GĘBĄ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo tego, że nie mam prawa głosu w Nałęczowie obserwuję to co się dzieje przed wyborami.. Z tego co zauważyłam to właśnie Pan Andrzej  Mazierski jest osobą godną reprezentowania tej miejscowości i ma "ludzkie" podejście do każdej osoby i każdej sprawy. Jest człowiekiem, który za wszelką cenę pomoże kazdemu.. Myslę, że trafił w sedno tutejszych "interesików" i to boli jego przeciwników.. Bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.. Jestem dumna z tutejszych mieszkańców, że wkońcu chcą zmiany i zaprzestania tego co tu się dzieje. Gdybym  mogła głosować to  tylko na Pana Andrzeja Mazierskiego.. Trzymam bardzo mocno kciuki... A dla Pana Ćwieka moja rada- czasami trzeba pomyśleć zanim coś sie powie lub napisze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tak zagłosuje na Ćwieka człowieka którego znam widzę jak Nałęczów kwitnie a nie na człowieka o którym nic niewiem
kwitnie śmiech na sali, to miasto umiera nie ma tam miejsca dala młodych po godzinie 18 nic się nie dzieję żadnej oferty,żadnej komunikacji  , nie ma tam nic poza brudem i syfem .....przykre ale prawdziwe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal nazywać kłamcą Mazierskiego w sytuacji gdy to Ćwiek został nim uznany przez sąd. Może i Mazierski obiecuje złote góry za to nikogo nie obraża i zachowuje się jak trzeba. A intetesy znajomkow i rodzinki obecnego burmistrza w koncu sie zakoncza bo nie ma sie co łudzić że Cwiek wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwitnie śmiech na sali, to miasto umiera nie ma tam miejsca dala młodych po godzinie 18 nic się nie dzieję żadnej oferty,żadnej komunikacji  , nie ma tam nic poza brudem i syfem .....przykre ale prawdziwe 
  Dokładnie! To miasto dla kuracjuszy. Zamiast inwestować też w młode pokolenie wszystko jest robione tylko aby przyjezdnym było dobrze. O mieszkańców też trzeba zadbać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam na spotkaniach z panem Ćwiekiem i mam pytanie, czy przedstawił w jakiej sytuacji finansowej jest nasza gmina? Prawdopodobnie na jednym ze spotkań padła kwota 8 mln zadłuzenia. Czy az tyle moze brakować w gminnej kasie?
a dostał gminę z zaoszczędzoną kasą na koncie,osiem lat rządów 8 baniek na minusie-niezły gospodarz ,głosujcie na niego jeszcze 2 kadencje ogłosi bankructwo gminy i zaczynamy od zera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te komentarze i nie wierzę że tacy ludzie jak piszący tu żyją i funkcjonują na tym świecie. W co wy wszyscy wierzycie? W obietnice wyborcze jednego czy drugiego kandydata? Liczycie że zostaną spełnione? Naiwniacy. Jeszcze nie widziałęm takiego programu który zostałby zrealizowany choćby w 50%. Co do kandydatów - obaj nadają sie na to stanowisko jak garnitur do obory ale jako że wybrać trzeba to zauważcie prosty schemat - jeden już od 8 lat rządzi i pewnie co miał "zyskać" już zyskał, więc raczej dalej ciągnął nie będzie (albo chociaż mniej), nowy przyjdzie i co? Musi się "nacieszyć" władzą i potencjalnymi możliwościami więc raczej wiele dobrego nie zrobi. Podobnie wyglądał obecny burmistrz - pierwsza kadencja niewiele wniosła a druga co by mu nie zarzucić (wiem zaraz napiszecie że to nie jedgo zasługa) dla miasta coś zrobił (jak nikt dotąd) dla wsi również było kilka inwestycji więc pohamujcie wodzę fantazji i spokojnie dajcie ludziom wybrać. Pozdrawiam
podchodząc w ten sposób do sprawy wyborów,można by stwierdzić że są one zbyteczne- niech rządzą ci sami do śmierci,co mieli "zyskac" już zyskali-eureka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ćwiek porządzi jeszcze przez jedną kadencję to z pewnością załatwi rodzince wykup działki przez gminę na nowy cmentarz komunalny. bo to o to przecież chodzi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym należy zauważyć, że nie wywiązał się z postanowienia sądu, w którym orzeczono, że musi przeprosić A.M dalej idzie w zaparte, gra na zwłokę nagrywa "odezwy do narodu" a klika chodzi po domach ba, zapier*** z paszkwilkiem! Bo co, bo duma nie pozwala przeprosić?! Dzisiaj do 24 już tego nie zrobi... czyli jawnie i z podniesioną głową wkłada sobie postanowienie w d** czyli tam, gdzie ma wszystkich Nałęczowian i mieszkańców okolicy! Walka na najwyższym światowym poziomie! ale jest szczęśliwy! bo ma w posiadaniu dokumenty! PARANOJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co wy widzicie w tym Mazierskim?  To jakiś ślizgający się "piskorz", nie wiadomo, gdzie pracuje, gdzie zameldowany - to już jest podejrzane.  A do tego tak łatwo obiecuje coś, czego nie jest w stanie spełnić : 200 nowych miejsc pracy w nie swoim obiekcie?  Przecież to czysty populizm. A ludzie się na to nabierają. Ja i tak będę głosować na Ćwieka - bo naprawdę sporo zrobił. Co by nie powiedzieć, Nałęczów pięknieje. Mówicie o 8 latach inwestycji, a tak naprawdę to dopiero od 2010r. ruszyły prawdziwe środki unijne. Nawet Salomon nie miałby więcej pojęcia, jak wykorzystć to, co było możliwe. Popatrzcie na sąsiednią Wąwolnicę - żadnego poważniejszego projektu unijnego przez ostatnie lata tam nie było. A u nas? Pozdrawiam            
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co wy widzicie w tym Mazierskim?  To jakiś ślizgający się "piskorz", nie wiadomo, gdzie pracuje, gdzie zameldowany - to już jest podejrzane.  A do tego tak łatwo obiecuje coś, czego nie jest w stanie spełnić : 200 nowych miejsc pracy w nie swoim obiekcie?  Przecież to czysty populizm. A ludzie się na to nabierają. Ja i tak będę głosować na Ćwieka - bo naprawdę sporo zrobił. Co by nie powiedzieć, Nałęczów pięknieje. Mówicie o 8 latach inwestycji, a tak naprawdę to dopiero od 2010r. ruszyły prawdziwe środki unijne. Nawet Salomon nie miałby więcej pojęcia, jak wykorzystć to, co było możliwe. Popatrzcie na sąsiednią Wąwolnicę - żadnego poważniejszego projektu unijnego przez ostatnie lata tam nie było. A u nas? Pozdrawiam
tak tak tak nałeczów pieknieje itp itd jakies tam inwestycje sa w chodniki, w latarnie, w straż miejską która pracuje do 15 a do jej obowiazkow należy głównie pisanie mandatów za złe parkowanie. Coś tam sobie działa Ćwiek. Nie da sie ukryć. Ale nie da sie też ukryć jego rażących przekrętów mających na celu zysk swój i rodzinki. To mnie najbardziej denerwuje. I dlatego nie zagłosuje na niego. Przecież to jawne oszustwo z tymi terenami które wykupuje burmistrz za jakieś gigantyczne sumy pieniedzy. A jak zostanie na nastepna kadencje to dalej bedzie sie obławiał w ten sposob. Na pierwszy ogień pojdzie pewnie budowa cmentarza wiadomo gdzie...  Czy naprawde ludzie tego nie widzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkano Wsi !!!  A głosuj sobie na Ćwieka - jeśli jesteś mądrzejsza od Sądu ,który 3 godziny zajmował się grzebaniem w życiorysie Mazierskiego ,żeby wydać wyrok ,który mówi o tym ,że MAZIERSKI NIE SKŁAMAŁ podając swój życirys i który nakazał Ćwiekowi przeprosić Mazierskiego .  Głosuj Sobie Moherowa  Kobieto , ciemnocie trudno otworzyć oczy !!!
Sąd się nie zajmował tym czy Mazierski napisał prawde czy nie tylko tym czy ulotka nie przekroczyła "cienkiej linii" negatywnej kmpanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my rownież glosujemy w sumie to 3/4 naszego miasta
którego miasta ? W Nałęczowie Ćwiek wygra na 100%  , jeśli nie wygra to tylko przez wsie. Wtedy trzeba będzie wrócić do pomysłu z 4 kadencji Wójcika (który też wygrywał głosami wsi )  i oddzielić miasto od wsi niech sobie wsie wybierają swoich wójtów. Nałęczowowi wsie do nieczego nie są potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ja i tak zagłosuje na Ćwieka człowieka którego znam widzę jak Nałęczów kwitnie a nie na człowieka o którym nic niewiem[/Co tam tak zakwitło?Placyk zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Sąd się nie zajmował tym czy Mazierski napisał prawde czy nie tylko tym czy ulotka nie przekroczyła "cienkiej linii" negatywnej kmpanii
Byłeś w sądzie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Pomimo tego, że nie mam prawa głosu w Nałęczowie obserwuję to co się dzieje przed wyborami..Z tego co zauważyłam to właśnie Pan Andrzej  Mazierski jest osobą godną reprezentowania tej miejscowości i ma "ludzkie" podejście do każdej osoby i każdej sprawy. Jest człowiekiem, który za wszelką cenę pomoże kazdemu..Myslę, że trafił w sedno tutejszych "interesików" i to boli jego przeciwników.. Bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.. Jestem dumna z tutejszych mieszkańców, że wkońcu chcą zmiany i zaprzestania tego co tu się dzieje. Gdybym  mogła głosować to  tylko na Pana Andrzeja Mazierskiego.. Trzymam bardzo mocno kciuki... A dla Pana Ćwieka moja rada- czasami trzeba pomyśleć zanim coś sie powie lub napisze..
Po "trupach" do celu dewiza obecnego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
którego miasta ? W Nałęczowie Ćwiek wygra na 100%  , jeśli nie wygra to tylko przez wsie. Wtedy trzeba będzie wrócić do pomysłu z 4 kadencji Wójcika (który też wygrywał głosami wsi )  i oddzielić miasto od wsi niech sobie wsie wybierają swoich wójtów. Nałęczowowi wsie do nieczego nie są potrzebne
Dobry żart. Ja, moja rodzina i wszyscy znajomi glosujemy na Mazierskiego. Z tego co sie słyszy na mieście to mnóstwo osob idzie za Mazierskim. Ćwiek pewnie wygra w którymś okręgu w Nałęczowie ale napewno nie we wszystkich. Ludzie powoli sie poznają na jego przekrętach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ma i to o wiele więcej niż myślisz anonimowy Gościu. Bóg istnieje, kto się oddaje Jego prowadzeniu, temu  On pomaga. Obawiałbym się osoby nie uznającej Boga. Nie ukrywaj się, napisz kim jesteś.
Niby 90% jak podają statystyki oddaje się Bogu a tyle zła na ziemi.złodziejstwa,zabójstwa długo by wymieniać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiek w swoim oswiadczeniu majątkowym podaje że ma gospodarstwo ( ziemię ) o pow ok 1,3 ha , które wg niego jest warte 35 tys zł a nam próbuje wcisnąć kit ,że zakup działki po ok 100 zł / m2 to prawdziwa okazja , jeszcze powinniśmy mu za to dziękować . Nie rozumiem tylko dlaczego kupił działkę 0,45 ha ( za astronomiczną kwotę ) skoro pod Nasz ZUK potrzeba ponad 0,7 ha , i teraz problem bo aby ZUK mógł się tam przenieść to trzeba wydzierżawić teren od PGE , a PGE wiadomo bogata firma za małe pieniądze tego nie wydzierżawi , jeśli wogóle będzie chciała wydzierżawić. Dosyć już korupcji w Naszym mieście !!!!! Ludzie on trwoni nasze pieniądze !!! Nie zagłosuję na niego !! I tak wygra Mazierski a swoją drogą to dobrze ,że taka kampania jest to przynajmniej wiele jego przekrętów wyszło na jaw i ludzie zaczeli o tym mówić .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Czy to wynagrodzenie lub status obecnego Burmistrza jest warte robienie z siebie idioty :D Morze  czas dać szansę innym skoro sam nie ma już pomysłów na dalszy rozwój i promocję miejscowości.
 Nasze morze to Bałtyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...